مستند «بابا مهدی» درباره شهید مهدی نوروزی
موضوع : شهدا
11
مستند «بابا مهدی» درباره شهید مهدی نوروزی چهارمین بخش از مجموعه مستند «روایت دیدار» درباره دیدار خانواده شهید مهدی نوروزی با رهبر انقلاب اختصاص دارد و «بابا مهدی» نام دارد، شهید مهدی نوروزی سابقه طولانی در خدمت به انقلاب دارد و هر زمان که تهدیدی علیه نظام وجود داشته، حضور و فعالیتی موثر داشته است. وی برای اعزام به سوریه داوطلب می‌شود ولی با اعزامش مخالفت می‌شود. شهید نوروزی به عنوان یک نیروی عادی به میدان دفاع از حرم پا می‌گذارد و 20 دی سال 1393 در سامرا به شهادت می‌رسد. درباره شهید مهدی نوروزی مستندی به نام «برادران» ساخته شده که به‌طور کامل این شهید را معرفی کرده است. در مستند «بابا مهدی» به کارگردانی حمید شعبانی با همسر و مادر شهید نوروزی صحبت شده و برای اولین‌بار گفت‌وگوی بین رهبر معظم انقلاب و خانواده شهید نوروزی به نمایش در می‌آید.
    کانال : Admin
جمعه, 10 دی 1395
زمان : 20:45
بازدید : 2194

چهارمین بخش از مجموعه مستند «روایت دیدار» درباره دیدار خانواده شهید مهدی نوروزی با رهبر انقلاب اختصاص دارد و «بابا مهدی» نام دارد،


شهید مهدی نوروزی سابقه طولانی در خدمت به انقلاب دارد و هر زمان که تهدیدی علیه نظام وجود داشته، حضور و فعالیتی موثر داشته است. وی برای اعزام به سوریه داوطلب می‌شود ولی با اعزامش مخالفت می‌شود. شهید نوروزی به عنوان یک نیروی عادی به میدان دفاع از حرم پا می‌گذارد و 20 دی سال 1393 در سامرا به شهادت می‌رسد.


درباره شهید مهدی نوروزی مستندی به نام «برادران» ساخته شده که به‌طور کامل این شهید را معرفی کرده است. در مستند «بابا مهدی» به کارگردانی حمید شعبانی با همسر و مادر شهید نوروزی صحبت شده و برای اولین‌بار گفت‌وگوی بین رهبر معظم انقلاب و خانواده شهید نوروزی به نمایش در می‌آید.

به اشتراک گذاری در :
ارسال به توییتر     ارسال به گوگل پلاس     ارسال به فیسبوک     ارسال به کلوب    
کد قرار دادن ویدیو در سایت شما: video_url: '/images/video/1/Shohada/RevayateDidar-BabaMahdi.mp4', video_url_text: encodeURIComponent('360p Quality'),
کد QR :
Qr Code

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

    کلیه حقوق محفوظ می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.