جشن جنجالی شب یلدا در دانشگاه هنر اصفهان
موضوع : اجتماعی
10
جشن جنجالی شب یلدا در دانشگاه هنر اصفهان دانشگاه‌ها به عنوان مجموعه‌ای که دانشجویان با سلایق و نگاه‌های مختلف فرهنگی در آن حضور دارند، بیشتر در معرض آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی هستند که البته همین موضوع به دغدغه جدی برای خانواده‌ها مبدل گشته است چرا که از وارد شدن آسیب‌های فرهنگی به فرزندان خود بسیار نگران هستند. کنسرت‌ها و برنامه‌های شاد و مهیجی که در ماه‌های اخیر توسط برخی مجموعه‌ها و البته با چراغ سبز مسؤولان مربوطه برگزار می‌شود، موجب ایجاد حواشی در دانشگاه‌ها شده و این بار دانشگاه هنر اصفهان را پس از برخی موضوعات سیاسی، معضلات دانشجویی و مشکلات خوابگاهی با چالشی به نام مراسم جشن شب یلدا رو به رو کرده است که البته به نظر می‌رسد این بار با واکنش خانواده دانشجویان همراه باشد.  اجرای چالش مانکن، اجرای موسیقی و دورهمی در فضای باز بخشی از مراسم جشن شب یلدا دانشگاه هنر اصفهان بوده که با حضور دانشجویان دختر و پسر در حیاط دانشگاه برگزار شد. فیلم بخشی از این مراسم در زیر آمده است.
    کانال : Admin
شنبه, 04 دی 1395
زمان : 02:42
بازدید : 3453

دانشگاه‌ها به عنوان مجموعه‌ای که دانشجویان با سلایق و نگاه‌های مختلف فرهنگی در آن حضور دارند، بیشتر در معرض آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی هستند که البته همین موضوع به دغدغه جدی برای خانواده‌ها مبدل گشته است چرا که از وارد شدن آسیب‌های فرهنگی به فرزندان خود بسیار نگران هستند.


کنسرت‌ها و برنامه‌های شاد و مهیجی که در ماه‌های اخیر توسط برخی مجموعه‌ها و البته با چراغ سبز مسؤولان مربوطه برگزار می‌شود، موجب ایجاد حواشی در دانشگاه‌ها شده و این بار دانشگاه هنر اصفهان را پس از برخی موضوعات سیاسی، معضلات دانشجویی و مشکلات خوابگاهی با چالشی به نام مراسم جشن شب یلدا رو به رو کرده است که البته به نظر می‌رسد این بار با واکنش خانواده دانشجویان همراه باشد. 


اجرای چالش مانکن، اجرای موسیقی و دورهمی در فضای باز بخشی از مراسم جشن شب یلدا دانشگاه هنر اصفهان بوده که با حضور دانشجویان دختر و پسر در حیاط دانشگاه برگزار شد. فیلم بخشی از این مراسم در زیر آمده است.

به اشتراک گذاری در :
ارسال به توییتر     ارسال به گوگل پلاس     ارسال به فیسبوک     ارسال به کلوب    
کد قرار دادن ویدیو در سایت شما: video_url: '/images/video/1/Ejtemaei/Daneshgah-Honar-Esfahan.mp4', video_url_text: encodeURIComponent('360p Quality'),
کد QR :
Qr Code

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

    کلیه حقوق محفوظ می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.