مستند «در حصار» روایت آوارگی شیعیان سوریه
موضوع : مستند
13
مستند «در حصار» روایت آوارگی شیعیان سوریه فوعه و کفریا دو شهرک استراتژیک در سوریه، مدت‌هاست در محاصره تکفیری‌ها هستند؛ مناطقی که گروه های تروریست گمان می کنند با فشار به اهالی آنها، می توانند شیعیان این دو شهرک را به زانو درآورند.مستند «در حصار» روایتی است از این محاصره و روزهای سختی که آوارگان شیعه فوعه و کفریا می‌گذرانند؛ این فیلم از زاویه آوارگان شیعه آن دو شهرکی که به حرم حضرت زینب پناه آورده‌اند، ساخته شده است.راوی مستند یک نوجوان 14 ساله ای به نام هادی فاعور است که به مداحی برای شهدای این دو شهرک می پرداخته است.ناصر نادری تهیه کنندگی «در حصار» را بر عهده داشته است.
    کانال : Admin
شنبه, 08 آبان 1395
زمان : 24:21
بازدید : 2053

فوعه و کفریا دو شهرک استراتژیک در سوریه، مدت‌هاست در محاصره تکفیری‌ها هستند؛ مناطقی که گروه های تروریست گمان می کنند با فشار به اهالی آنها، می توانند شیعیان این دو شهرک را به زانو درآورند.

مستند «در حصار» روایتی است از این محاصره و روزهای سختی که آوارگان شیعه فوعه و کفریا می‌گذرانند؛ این فیلم از زاویه آوارگان شیعه آن دو شهرکی که به حرم حضرت زینب پناه آورده‌اند، ساخته شده است.

راوی مستند یک نوجوان 14 ساله ای به نام هادی فاعور است که به مداحی برای شهدای این دو شهرک می پرداخته است.

ناصر نادری تهیه کنندگی «در حصار» را بر عهده داشته است.

به اشتراک گذاری در :
ارسال به توییتر     ارسال به گوگل پلاس     ارسال به فیسبوک     ارسال به کلوب    
کد قرار دادن ویدیو در سایت شما: video_url: '/images/video/1/Mostanad/Dar-Hesar.mp4', video_url_text: encodeURIComponent('360p Quality'),
کد QR :
Qr Code

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

    کلیه حقوق محفوظ می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.