افتتاح چهار طرح راداری و ناوبری توسط وزیر دفاع
موضوع : نظامی
8
افتتاح چهار طرح راداری و ناوبری توسط وزیر دفاع این طرح ها از خانواده سامانه های ناوبری هوایی شامل 2 سامانه راداری معراج 4 و مطلع الفجر 3 و 2 سامانه dme و سامانه سطح سنج راداری است.وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در آیین رونمایی از این سامانه ها گفت: سامانه راداری معراج 4، دارای قابلیت کنترل، هشدار اولیه، مراقبت هوایی برد بلند، زمین پایه و ردگیری سه بعدی است.سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان افزود: این سامانه مجهز به تکنیک های روز ضد جنگ الکترونیک است و قابلیت آشکار سازی و ردگیری 200 هدف را دارد و مجهز به اتاق کنترل فرماندهی است.وزیر دفاع اظهار داشت: رادار مطلع فجر سه، سامانه دیگری است که قابلیت مراقبت هوایی برای کشف و شناسایی اهداف دو بعدی و برد 500 کیلومتر را دارد.سردار دهقان افزود: سامانه dme یک سامانه کمک ناوبری رادیویی است که در فرودگاه های غیرنظامی استفاده می شود که برای تماس ایستگاه زمینی با کابین خلبان ساخته شده است.وی گفت: سامانه سطح سنج راداری نیز سامانه ای است که با استفاده از فناوری های موج میلیمتری، میزان سطح مایعات را در مخازن مورد استفاده در پالایشگاه و صنایع پتروشیمی محاسبه می کند و دقت اندازی گیری این سامانه بین یک تا پنج میلیمتر است.وزیر دفاع اظهار داشت: این محصول پیش از این از خارج از کشور وارد می شد که اکنون با تلاش متخصصان داخلی ، کاملا بومی سازی شده است. این سامانه از نظر کیفیت، دقت و قیمت با جدیدترین محصولات جهانی رقابت می کند.
    کانال : Admin
یکشنبه, 02 آبان 1395
زمان : 02:23
بازدید : 2030

این طرح ها از خانواده سامانه های ناوبری هوایی شامل 2 سامانه راداری معراج 4 و مطلع الفجر 3 و 2 سامانه dme و سامانه سطح سنج راداری است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در آیین رونمایی از این سامانه ها گفت: سامانه راداری معراج 4، دارای قابلیت کنترل، هشدار اولیه، مراقبت هوایی برد بلند، زمین پایه و ردگیری سه بعدی است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان افزود: این سامانه مجهز به تکنیک های روز ضد جنگ الکترونیک است و قابلیت آشکار سازی و ردگیری 200 هدف را دارد و مجهز به اتاق کنترل فرماندهی است.

وزیر دفاع اظهار داشت: رادار مطلع فجر سه، سامانه دیگری است که قابلیت مراقبت هوایی برای کشف و شناسایی اهداف دو بعدی و برد 500 کیلومتر را دارد.

سردار دهقان افزود: سامانه dme یک سامانه کمک ناوبری رادیویی است که در فرودگاه های غیرنظامی استفاده می شود که برای تماس ایستگاه زمینی با کابین خلبان ساخته شده است.
وی گفت: سامانه سطح سنج راداری نیز سامانه ای است که با استفاده از فناوری های موج میلیمتری، میزان سطح مایعات را در مخازن مورد استفاده در پالایشگاه و صنایع پتروشیمی محاسبه می کند و دقت اندازی گیری این سامانه بین یک تا پنج میلیمتر است.

وزیر دفاع اظهار داشت: این محصول پیش از این از خارج از کشور وارد می شد که اکنون با تلاش متخصصان داخلی ، کاملا بومی سازی شده است. این سامانه از نظر کیفیت، دقت و قیمت با جدیدترین محصولات جهانی رقابت می کند.

به اشتراک گذاری در :
ارسال به توییتر     ارسال به گوگل پلاس     ارسال به فیسبوک     ارسال به کلوب    
کد قرار دادن ویدیو در سایت شما: video_url: '/images/video/1/Nezami/08701.mp4', video_url_text: encodeURIComponent('360p Quality'),
کد QR :
Qr Code

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

    کلیه حقوق محفوظ می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.