یزیدیان زمانه
موضوع : تولیدات
11
یزیدیان زمانه اوج بغض و کینه وهابیون نسبت به امام حسین علیه السلام و مجالس عزاداری آن حضرت را در این کلیپ ببینید.متاسفانه چند سالی است شبکه هایی به نام اهل سنت با پول های آل سعود و کشورهای غربی تاسیس شده اند که هدف اصلی همه آنها تبلیغات منفی علیه جمهوری اسلامی و جدا کردن و تفرقه اندازی بین شیعه و برادران اهل سنت می باشد.پیشاپیش از مطرح شدن بعضی جملات در این کلیپ پوزش می طلبیم، سایت انصار کلیپ صرفا برای افشا شدن بیشتر چهره این وهابیون خبیث، این کلیپ تولیدی را تقدیم می نماید.
    کانال : Admin
دوشنبه, 26 مهر 1395
زمان : 07:18
بازدید : 6342

اوج بغض و کینه وهابیون نسبت به امام حسین علیه السلام و مجالس عزاداری آن حضرت را در این کلیپ ببینید.

متاسفانه چند سالی است شبکه هایی به نام اهل سنت با پول های آل سعود و کشورهای غربی تاسیس شده اند که هدف اصلی همه آنها تبلیغات منفی علیه جمهوری اسلامی و جدا کردن و تفرقه اندازی بین شیعه و برادران اهل سنت می باشد.

پیشاپیش از مطرح شدن بعضی جملات در این کلیپ پوزش می طلبیم، سایت انصار کلیپ صرفا برای افشا شدن بیشتر چهره این وهابیون خبیث، این کلیپ تولیدی را تقدیم می نماید.

به اشتراک گذاری در :
ارسال به توییتر     ارسال به گوگل پلاس     ارسال به فیسبوک     ارسال به کلوب    
کد قرار دادن ویدیو در سایت شما: video_url: '/images/video/1/Mazhabi/Yazidiane-Zamane.360p.mp4', video_url_text: encodeURIComponent('360p Quality'), video_alt_url: encodeURIComponent('/images/video/1/Mazhabi/Yazidiane-Zamane.mp4'), video_alt_url_text: encodeURIComponent('720p Quality'),
کد QR :
Qr Code

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

    کلیه حقوق محفوظ می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.