قسمت دوم مصاحبه کمتر دیده شده شهید مطهری

قسمت دوم مصاحبه کمتر دیده شده شهید مطهری
موضوع : شهدا
1
قسمت دوم مصاحبه کمتر دیده شده شهید مطهری یکی از روزهای تاریخی ایران، 12 فروردین است که در آن اکثریت قاطع مردم ایران در رفراندومی سرنوشت ساز شرکت کردند و به نظام جمهوری اسلامی رأی دادند. در واقع 12 فروردین ثمره ده ها سال تلاش مبارزان برای برقراری عدالت و حاکمیت مردم بود که با رأی مردم و انتخاب مردم به بار نشست. مجموع مصاحبه هایی که شهید مطهری چند روز قبل از رفراندوم جمهوری اسلامی مصاحبه هایی است که به برخی از شبهات مردم درباره جمهوری اسلامی پاسخ داده است. اولین مصاحبه در تاریخ 10/ 1/ 1358 در آستانه رفراندوم جمهوری اسلامی و با صدا و سیما انجام شده است.در مصاحبه اول شهید مطهری درباره موضوعاتی همچون جمهوری اسلامی،ولایت فقیه و... صحبت کردند اما تاریخ دومین مصاحبه معلوم نیست. همچنین قرار بر این بوده است که باز هم شهید مطهری با صدا و سیما مصاحبه های دیگری هم داشته باشند اما شهادت ایشان مانع این کار شد. ان شاءالله پخش این دو مصاحبه باعث آگاهی بیشتری از افکار شهید مرتضی مطهری خصوصا برای نسل جوان شود.
    کانال : سپهر رشیدیان یزد
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397
زمان : 46:27
بازدید : 291

یکی از روزهای تاریخی ایران، 12 فروردین است که در آن اکثریت قاطع مردم ایران در رفراندومی سرنوشت ساز شرکت کردند و به نظام جمهوری اسلامی رأی دادند. در واقع 12 فروردین ثمره ده ها سال تلاش مبارزان برای برقراری عدالت و حاکمیت مردم بود که با رأی مردم و انتخاب مردم به بار نشست.

مجموع مصاحبه هایی که شهید مطهری چند روز قبل از رفراندوم جمهوری اسلامی مصاحبه هایی است که به برخی از شبهات مردم درباره جمهوری اسلامی پاسخ داده است. اولین مصاحبه در تاریخ 10/ 1/ 1358 در آستانه رفراندوم جمهوری اسلامی و با صدا و سیما انجام شده است.

در مصاحبه اول شهید مطهری درباره موضوعاتی همچون جمهوری اسلامی،ولایت فقیه و... صحبت کردند اما تاریخ دومین مصاحبه معلوم نیست. همچنین قرار بر این بوده است که باز هم شهید مطهری با صدا و سیما مصاحبه های دیگری هم داشته باشند اما شهادت ایشان مانع این کار شد. ان شاءالله پخش این دو مصاحبه باعث آگاهی بیشتری از افکار شهید مرتضی مطهری خصوصا برای نسل جوان شود.

به اشتراک گذاری در :
ارسال به توییتر     ارسال به گوگل پلاس     ارسال به فیسبوک     ارسال به کلوب    
کد قرار دادن ویدیو در سایت شما: video_url: '/images/video/1/Shohada2/MosahebeMotahari-02.mp4', video_url_text: encodeURIComponent('360p Quality'),
کد QR :
Qr Code

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

    کلیه حقوق محفوظ می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.