مستند ملازمان حرم (شهید علیرضا نوری)

مستند ملازمان حرم (شهید علیرضا نوری)
موضوع : شهدا
148
مستند ملازمان حرم (شهید علیرضا نوری) مجموعه «ملازمان حرم» کاری از تلویزیون اینترنتی نصر، درباره شهدای مدافع حرم است و برای بهتر شناساندن آنها به مخاطب، به سراغ نزدیک ترین افراد به آنها می رود.این افراد همسران شهدا هستند که در گفت وگو با شهره پیرانی، همسر شهید رضایی نژاد، از خاطراتی می گویند که شاید برای خیلی ها تازگی داشته باشد.شهدای مدافع حرم عنوانی است که برای اشخاصی بکار می رود که در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مبارزه با تکفیری ها به شهادت می رسند و با خون خود، در مقابل جریانی خطرناک و تروریستی ایستادگی می کنند.این هفته خانم پیرانی به اصفهان و شهر نجف آباد رفته و با آزاده عشوری همسر شهید علیرضا نوری گفت وگو می کند؛ ستوان دوم علیرضا نوری از نیروهای لشکر هشت نجف اشرف استان اصفهان بود که برای مأموریت مستشاری به سوریه اعزام شد و بهار امسال به درجه رفیع شهادت نائل آمد.سید هاشم موسوی تهیه کنندگی این مجموعه را بر عهده دارد.
    کانال : Admin
پنج شنبه, 29 بهمن 1394
زمان : 27:33
بازدید : 15244

مجموعه «ملازمان حرم» کاری از تلویزیون اینترنتی نصر، درباره شهدای مدافع حرم است و برای بهتر شناساندن آنها به مخاطب، به سراغ نزدیک ترین افراد به آنها می رود.

این افراد همسران شهدا هستند که در گفت وگو با شهره پیرانی، همسر شهید رضایی نژاد، از خاطراتی می گویند که شاید برای خیلی ها تازگی داشته باشد.

شهدای مدافع حرم عنوانی است که برای اشخاصی بکار می رود که در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مبارزه با تکفیری ها به شهادت می رسند و با خون خود، در مقابل جریانی خطرناک و تروریستی ایستادگی می کنند.

این هفته خانم پیرانی به اصفهان و شهر نجف آباد رفته و با آزاده عشوری همسر شهید علیرضا نوری گفت وگو می کند؛ ستوان دوم علیرضا نوری از نیروهای لشکر هشت نجف اشرف استان اصفهان بود که برای مأموریت مستشاری به سوریه اعزام شد و بهار امسال به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سید هاشم موسوی تهیه کنندگی این مجموعه را بر عهده دارد.

به اشتراک گذاری در :
ارسال به توییتر     ارسال به گوگل پلاس     ارسال به فیسبوک     ارسال به کلوب    
کد قرار دادن ویدیو در سایت شما: video_url: '/images/video/Shohada/MolazemanHaram/M-H-ShahidAlirezaNouri.mp4', video_url_text: encodeURIComponent('360p Quality'),
کد QR :
Qr Code

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

    کلیه حقوق محفوظ می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.